HaberlerSAP, Bankacılık Sektöründeki Dijital Dönüşüme Işık Tuttu
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP, Bankacılık Sektöründeki Dijital Dönüşüme Işık Tuttu
11 Eylül 2015

Dijital Bankacılık temasıyla gerçekleştirilen ve dijital bankacılığa ışık tutan SAP Bankacılık Zirvesi 10 Eylül 2015 Perşembe günü Raffles İSTANBUL Zorlu Center’da gerçekleşti.

Vektora'nın Altın Sponsor olarak katıldığı Zirve'de bankaların yeni teknolojilerle sürekli gelişen dijital dönüşüme nasıl ayak uydurabilecekleri ve bu süreci nasıl yönetmeleri gerektiği Zirve'nin ana başlıkları arasında yer aldı.

Zirve'nin açılış konuşmasını SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş gerçekleştirdi. Keskin, "Dalgalar ve rüzgar her zaman rotasını bilen denizcinin yanındadır" diyerek başladığı konuşmasına günümüz tüketim kurallarındaki değişikliği dalgalı bir denize benzeterek devam etti. Şirketlerin bu denizde ancak iyi bir rotaya ve mürettebata sahip olduklarında koşulları kendi lehine çevrilebileceklerini söyleyerek sözlerine devam eden Keskin, bankacılık sektörü içinde dijital dönüşüme ayak uydurmanın bankaları farklılaştırdığını ve SAP'nin de bu alanda basit, hızlı ve esnek bir şekilde verinin anlamlandırılmasını sağlayan çözümler sunduğunun altını çizdi. 

Zeynep Keskin'in ardından açılış konuşması için sahne alan Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş de bankaların dijital dönüşüme yaklaşımını, Denizbank'ın dijital platformda sunduğu geniş hizmet yelpazesini ve başarılarının sırrını içeren oldukça kapsamlı bir konuşma yaptı. Zirve'de gün boyu  dijital bankacılığa hizmet veren SAP çözümlerinin ve başarı hikayelerinin anlatıldığı oturumlarla sektörün dijital dönüşüm sürecindeki ihtiyaçlarının altı çizildi. Zirve 18:00' da sona erdi.

VEKTORA, Bankacılık Sektöründeki Dijital Dönüşüme Değer Katan SAP Çözümlerinin Önemli Uygulayıcısı

Vektora SAP Finanasal Uygulamalar Takım Lideri Burak Başarslan, bankalara ait Şube/ATM ve Ofis gayrimenkullerinin tüm süreçlerini SAP Gayrimenkul Yönetimi Çözümü (SAP RE) üzerinden takibini kapsayan bir sunum ile Zirve'de yer aldı. Sunumun  önemli başlıkları arasında; şube kuruluşu için planlanan yatırımdan başlayarak, bu yatırımın projelendirilmesi ve proje yönetim modülü (PS) üzerinde maliyet ve süre takipleri, RE-FX modülü üzerinde Şube/ATM ve Ofis kiralama sözleşmelerinin takibi, alan yönetimi fonksiyonları (metrekare, hacim bilgileri), sözleşmelere istinaden yapılacak kira artışları ve ödeme süreçleri  yer aldı. Sunumda İş Zekası araçları ile birim ve genel bazda raporların alınabildiği SAP Real Estate Kokpit çözümünün de demo gösterimi yapıldı. 

Sunumda Vektora'nın SAP Gayrimenkul Yönetimi alanında SAP'nin sayılı iş ortaklarından biri olduğu ve bankacılık sektöründeki dijital dönüşüm sürecine değer katan SAP çözümlerinin önemli bir uygulayıcısı olduğu vurgulanırken, gayrimenkul yönetimi alanında önemli referans projeler hayata geçirmeye devam edildiğinin de altı çizildi.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım