HaberlerORS SAP S/4HANA Projesi Başarıyla Devam Ediyor
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
ORS SAP S/4HANA Projesi Başarıyla Devam Ediyor
31 Mart 2015

26 Ocak 2015’te başlayan ve Türkiye’de üretim sektörünün ilk “S/4HANA” projelerinden birisi olma özelliği taşıyan Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) Sprint Projesinde kavramsal tasarım aşaması planladığı gibi Mart ayı sonunda tamamlandı. 26 Mart 2015 akşamı, Vektora danışmanları ve ORS proje yönetim ekibinin katılımıyla düzenlenen yemekte kavramsal tasarım süreci değerlendirildi. 


ORS Üretim Planlama Müdürü ve Sprint Projesi Program Yöneticisi Dr. Alptekin Demiray; Vektora danışmanlarının kavramsal tasarım sürecinde üstün bir performans sergilediğini, ORS’nin iş süreçlerine uygun, standart SAP süreçlerini ve “best practice”leri kullanarak bir tasarıma imza atıldığını, danışmanların ve ORS çalışanlarının oluşturduğu ekip ruhunun projeye büyük bir sinerji ve ivme kattığını, bunun için tüm ekibe minnettar olduğunu belirtti. En başarılı SAP uygulamalarından birisini gerçekleştirecek olduklarından emin olduklarını ifade eden Dr. Demiray, SAP’nin Türkiye’deki ve EMEA bölgesindeki tüm ödüllerine talip olduklarını, ancak asıl büyük ödülün şirket bünyesinde sorunsuz ve verimli çalışan sürdürülebilir bir ERP sistemine sahip olmak olacağını söyledi.

ORS’nin S/4HANA Simple Finance ile başlayan olan s-innovations yolculuğu, Simple Logistics ile devam ederek Simple ERP konsepti şirketin tüm süreçlerine yayılmış olacak.

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım