Haberler HR2016 Viyana, Yaklaşıyor!
 
 
 
HR2016 Viyana, Yaklaşıyor!
26 Mayıs 2016

 

Yılın en büyük İnsan Kaynakları (HR) etkinliği SAPinsider's HR Avrupa Konferansları kapsamında düzenlenen  HR2016 Vienna, bu yıl 20-22 Haziran tarihlerinde Avusturya'nın Viyana kentinde gerçekleşecek.

HR 2016, üst düzey SAP uzmanlarının, bağımsız danışmanlık firmalarının ve endüstri rakiplerinin yol haritalarını paylaşacakları HR 2016, SAP ve SuccessFactors kullannan organizasyonlara staratejik bilgiler sağlayan önemli bir  konferans niteliği taşıyor. Motel One Wien Staatsoper'da gerçekleşecek konferansta, iki gün süreyle konferans öncesi workshoplar ve birbirinden önemli oturumlar yer alıyor. 

Kapsamlı bir eğitim ve network olanağı da sağlayan etkinlikte; 260'ın üzerinde sunum gerçekleşecek ve UCB Bertelsmann, OP Group, Tata Technologies, Amdocs, Bentley Systems gibi firmlalardan örnek müşteri incelemeleri (customer case study) yer alacak.            

“VEKTORA-SAP HCM Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, HR2016'da 4. Kez konuşmacı olarak yer alıyor.“

2015 yılından bu yana HR2016 konferanslarında konuşmacı olarak yer alan VEKTORA-SAP HCM Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, bu yıl HR2016’da üç farklı sunumla yer alacak.

Adak, ilk sunumunda SAP on-premise HR çözümünde organizasyon yönetimi alt modülünün en çok kullanılan işlem kodu olan PPOEM’in nasıl kullanıldığı ve firmaya özel nasıl  uyarlanabildiği konusunda ayrıntılı bilgilere yer verecek. SAP on-premise HR sistemindeki yetkilendirme sürecinin detaylarını anlatacağı ikinci sunumunda ise gizli veri içeren  tablolar ve bilgi tipleri işlem kodlarına değinecek. Ayrıca Adak, ikinci sunum kapsamında  HR sisteminde IK’ya özel (kısıtlı ve yetkili)  diğer modül kullanıcıları için yetki rollerinin oluşturulması ile ilgili detayları paylaşacak ve programlama yapılırken dikkat edilmesi gereken yetki ayarlamalarını anlatacak. Adak, son sunumunda ise SAP sisteminde HR güvenliğinin nasıl periyodik olarak kontrol edilmesi gerektiği en iyi örneklerle (best-practice) paylaşacak. 

 

Dilek Adak'ın sunumlarına buradan göz atın.

İndirimli kayıt fırsatından yararlanın.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım