HaberlerHedefimiz Daha Hızlı ve Etkin Çözümler Sunmak
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Hedefimiz Daha Hızlı ve Etkin Çözümler Sunmak
24 Haziran 2015

Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin, BT Haber son sayısında bir röportajıyla yer aldı. ”İşimiz yalnızca iş yönetim çözümlerini uyarlamak değil, kurumların ilerlemesi ve en güncel teknolojilerle dünyadaki değişime adaptasyonu için çalışarak ülke çapında yaratacakları katma değer artışını desteklemek” diyen Şahin, Vektora’nın faaliyet alanı, değerleri ve yeni yatırımları nelerdir sorularının yanıtlarını verdi.

VEKTORA, SuccessFactors ve Hybris’e Yatırımlarını Artırdı

SAP’nin İnsan Kaynakları bulut uygulaması SuccessFactors  ve geleceğin e-ticaret platformu olan Hybris ürünlerinde danışmanlarının yetkinliklerini artırmakla birlikte yeni proje girişimlerinde de bulunduklarını belirten Şahin, bulut çözümlere yatırım yapmaktaki amaçlarının şirketlerin süreçlerini iyileştirecek ve şirketlere bulundukları alanda fark yaratmalarını sağlayacak daha etkin ve daha hızlı sonuç alabilecekleri çözümler sunabilmek olduğunun altını çizdi.

Röportajın tamamına ulaşmak için tıklayınız.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım