Haberler"Endüstri Mühendisliği ve Bilişim Sektörü" Üzerine
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
"Endüstri Mühendisliği ve Bilişim Sektörü" Üzerine
28 Nisan 2015

             

“Danışmanlık, Endüstri Mühendisleri İçin Uygun Meslek”

20 Nisan Pazartesi günü düzenlenen "Endüstri Mühendisliği'nin Bilişim Sektöründeki Yeri" konulu panele Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş konuşmacı olarak katıldı.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan  Mehmet Demirbaş, sektördeki endüstri mühendislerine yönelik istihdam olanaklarını ve  danışmanlık mesleğini seçecek öğrencileri ileride  nasıl bir meslek yaşamı beklediğini anlattı. Demirbaş, “bilişim sektörü iş disiplini ile endüstri mühendisleri için en uygun sektörlerden birisi özellikle üniversitede alınan değişik modelleme derslerinin de katkısıyla mezunlarımız danışmanlık mesleğine kolaylıkla adapte olacaklardır.” dedi. Aynı şirkette sürekli çalışmanın bir süre sonra öğrenme isteğini de azaltabileceğine dikkat çeken Demirbaş, danışman olarak farklı projelerde yer almak öğrenme isteğini artırmakla beraber, kısa sürede uzun yıllar içinde elde edilecek deneyimi de kazandırmaktadır.” diyerek danışmanlığın avantajlarından bahsetti.

“Bu Etkinlikler, Vektora’nın Sosyal Sorumluluk Projesidir.”

Panelin sonunda öğrencilerin sorularını cevaplayan Mehmet Demirbaş  “Vektora olarak gelişen teknolojilerle birlikte üniversitelere sektör bilgisi taşımaya ve meslek seçimleri konusunda öğrencilere bilgi vermeye devam edeceğiz. Bu Vektora’nın toplumsal bir duyarlılığı, sahip olduğu bir sosyal sorumluluk projesidir.” diyerek sözlerini tamamladı. 

 

Etkinlik görselleri için tıklayınız.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım