HaberlerDOĞRU FİNANS SİSTEMİ DOĞRU KARAR
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
DOĞRU FİNANS SİSTEMİ DOĞRU KARAR
05 Mayıs 2015

BT Haber'in Mayıs ayı özel Finans ekinde Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş'ın röportajı yer aldı. Demirbaş, röpotajında Vektora'nın finans alanında sunduğu çözümlerden,Vektora'nın  2015 hedeflerinden ve hayata geçirdiği örnek projelerden  bahsetti.

Finansal uygulamaları Temel İş Uygulamaları ve İleri İş Mükemmelliği olarak ikiye ayıran Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, henüz finansal süreçlerini standardize etmemiş, hala entegre sistemleri olmayan firmalar için Vektora'nın Temel muhasebeden, Duran varlık muhasebesine, Finanstan, Nakit yönetimine temel iş uygulamaları projeleri hayata geçirdiğini belirtirken diğer yandan temel sistemlerini olgunlaştırmış özellikle ülkenin büyük şirketlerinin veya gruplarının ihtiyaçlarının İleri İş Mükemmelliği adımına geçtikleri için daha farklı olduğunu vurguladı. Bu firmalar/kurumlar için ise Hazine ve Risk Yönetimi, İleri Finansal Araçların Yönetimi, Bütçe Planlama ve Konsolidasyon, üst yönetim için anlık/dönemsel Finansal Yönetim Raporlamaları, Strateji Yönetimi projeleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

2015 yılı öncelikli hedeflerinin Vektora'nın önemli şirketlerde süren SAP ERP, SAP Real Estate, 50 grup şirketini kapsayacak büyüklükteki SAP BPC projesi ve  Oratadoğu Rulman Sanayi (ORS)' de sürmekte olan S/4 HANA projesi gibi öncü projelerini hayata geçirmek olduğunu kaydeden Demirbaş, Çilek Mobilya SAP BPC projesi ve Silverline Ankastre'de gerçekleştirilen SAP TRM (Hazine ve Risk Yönetimi) projesini Vektora'nın finans alanında hayata geçirdiği örnek projeler olarak anlattı.

Röportajın tamamına ulaşmak için tıklayınız.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım