Haberler"Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi" 4 Mayıs’ta Gerçekleşecek
 
 
 
"Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi" 4 Mayıs’ta Gerçekleşecek
26 Mart 2016

Nice Medya tarafından 4. kez düzenlenen  Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi, 4 Mayıs Çarşamba günü Steigenberger Maslak Otel’de gerçekleşecek.

Türkiye’deki müşteri hizmetleri sektörünün gündeminin ele alındığı özel bir etkinlik olan Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi'ne 20 farklı sektörden 125’in üzerinde şirket katılacak. Zirve’ye perakende, finans ve dış kaynak çağrı merkezi sektörleri ağırlıklı olarak 600’e yakın kişinin katılımı bekleniyor. 

Zirve, katılımcılarına Türkiye’ye özel müşteri hizmetleri sektörünündeki en yeni  teknolojileri keşfetme, dijital dönüşümün gertirdiği avantajları deneyim sahiplerinden öğrenme, sektörün gündeminde olan tüm sorunları ele alabilme ve çözüm geliştirebilme gibi olanaklar sağlıyor. 

Zirve’nin ana konu başlıkları arasında; müşteri deneyiminde dijital dönüşüm, e-devletle tam dönüşüm, sağlık, finans ve sigorta sektöründeki en iyi muşteri hizmetleri dijital dönüşümü ve bu dönüşümle gelen maliyet avantajları yer alıyor. Ayrıca çağrı merkezi sektöründe karlılık sorunsalının ve müşteri hizmetlerinde iş zekasının önemi gibi önemli konuların işleneceği Zirve’de workshop çalışmaları da yer alacak.

 

Vektora, Bulut CRM Çözümü SAP C4C ile Zirve'de Olacak

Vektora, sponsor olarak katıldığı Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi’ nde
SAP'nin satış, satış sonrası hizmet ,pazarlama ve sosyal medya ile etkileşimin tamamını  bulut platformda sunan SAP'nin yeni nesil CRM (Müşteri İlişikileri Yönetimi) çözümü SAP C4C  (Cloud for Customer) çözümüyle müşteri hizmetleri sektörünün ihtiyaçlarına yönelik bir sunum gerçekleştirecek. 

 Pazarlama uzmanları, satış temsilcileri, servis çalışanları ve çağrı merkezi kullanıcıları için etkin işbirliğini sağlayan SAP C4C çözümünü daha yakından tanımak ve Zirve'nin sağladığı sektöre özel stratejik bilgi alışverişi imkanından yararlanmak için şimdiden Zirve'de yerinizi ayırtın. 

 

 

Katılım bedeli 400 TL’dir.
Kayıt için  info@nicemedya.com adresine mail atabilirsiniz.
Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım