Haberler Boyner Grup SAP Real Estate Projesi Başladı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Boyner Grup SAP Real Estate Projesi Başladı
18 Mart 2015

Vektora, 1952 yılından bu yana mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ve bugün bünyesinde 9 şirket bulunan Boyner Grup ile SAP Real Estate Managament projesine başladı. 

9 mart 2015’de başlayan proje kapsamında; içlerinde A&Y Marka Mağazacılık A.Ş., Beymen Mağazacılık A.Ş., Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., BR Mağazacılık Ticaret A.Ş. ve Morhipo’nun bulunduğu 5 şirkete ait kira sözleşmelerinin SAP Flexible Real Estate modülü  üzerinde takibi bulunuyor.

Proje ile Boyner Grup bünyesindeki 5 şirkete ait  ofis, mağaza, alt kiralama sözleşmelerinin tamamının takibi SAP Flexible Real Estate modülü  üzerinden yapılacak. Haziran 2015’te canlı kullanıma geçmesi planlanan proje ile kira sözleşmeleri ile ilişkili olarak yönetilen tüm süreçler çeşitli fazlarda canlıya alınarak birbirinden bağımsız SAP sistemleri kullanan 5 şirket ortak tek bir sistem üzerinden kira sözleşmelerini yönetilebilecek.     

Projeyi Vektora ile birlikte ilgili şirketlerin Bilgi Teknolojileri, Mağazacılık ve Muhasebe birimleri ile birlikte yürütecek. Proje hedefleri; tüm gruba ait sözleşmelerin tek sistemden yönetimi ile konsolide raporlar alarak pazarlık gücünü artırmak, ödemelerin ve tahsilatların sözleşme koşullarına uygun şekilde yürütülmesi ve geleceğe yönelik projeksiyon raporları alarak planlamalar için veri oluşturabilmek olarak sıralanıyor.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım