HaberlerBaşarılı Dijital Dönüşüm Projelerinin Doğru Adresi
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Başarılı Dijital Dönüşüm Projelerinin Doğru Adresi
01 Kasım 2015

Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin, SAP Forum dergisi son sayısında yer aldı. Vektora’nın önemli referans projelerinden bahseden Şahin, Vektora’nın dijitalleşen dünyanın değişen ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilen bir danışmanlık firması olduğunun altını çizdi.

Vektora'nın küçük ölçekli firmalardan Türkiye’nin önde gelen holdinglerine kadar uçtan uca çözüm sağlayıcı bir teknoloji ve danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer aldığını belirten Şahin, son dönemde gerçekleştirdikleri projelerden bahsederken Vektora’nın değişen ihtiyaçlara hızla yanıt verebilen öncü bir danışmanlık firması olduğunun altını çizdi ve şöyle devam etti:
 “Neredeyse her sektörde iş süreçleri dijitalleşiyor ve hızla değişen tüketici alışkanlıkları gün geçmiyor ki yeni bir sistem ihtiyacını doğurmasın. Her geçen gün daha fazla veriyi daha hızlı ve basit şekilde anlamlandırmaya ihtiyaç duyuluyor. Bu noktada sizde bu çözümleri takipte en az bu değişim kadar hızlı olabilmelisiniz. Biz Vektora olarak bu hıza ayak uydurmayı başarmış bir firmayız. Türkiye'de ilk BW on Hana projelerinden birini biz gerçekleştirdik. Halen sürmekte olan Ortadoğu Rulman Sanayi S/4HANA Simple Finance Projesine dünya lansmanı yapıldıktan bir hafta sonra başladık. Burada ORS'nin de yenilikçi vizyonu da çok önemli. ORS gerçek anlamda bir s-inovasyon yolculuğuna Vektora ile aynı cesaretle çıktı ve hızla da devam ediyor

Öncü ve Başarılı Dijital Dönüşüm Projelerinin Doğru Adresi

Şahin, Vektora SAP‘nin SAP Gayrimenkul  Yönetimi (SAP RE) alanında sayılı iş ortakları arasında yer aldığını ve son dönemde perakende devi Boyner Grup ve iştirakleri bünyesinde bu alanda çok önemli bir proje hayata geçirdiklerini belirtti. Proje ile Boyner Grup bünyesindeki 7 perakende şirketinin kiralamaya söz konusu olan merkez ofis, depolar ve 500’den fazla mağazaya ait kira sözleşmelerinin takibini tek merkezden sağladıklarının altını çizdi. Şahin, SAP Gayrimenkul Yönetimi çözümüde gösterdiği önemli referans projelere  Zorlu Center AVM ve Vestel Pazarlama A.Ş. ofis kiralama sözleşmelerinin takibinin yapılmasını sağlayan  projeleride ekledi.
Son dönemde gerçekleştirdikleri önemli projeler arasında  Zorlu Holding bünyesinde tam 58 grup şirketinin konsolidasyonunu kapsayan projeyi de gösteren Şahin,” Bu proje kondolidasyon projesinin yapılandırma süreçlerinde şirketlerin  kendi iç kontrol sistemini de kurmalarıyla daha kısa sürede, doğru konsolide edilmiş mali tablolara ve dipnotlara erişimin sağlandığı ve bu sürecin  BPC üzerinde tasarlanan kontrol raporları ile desteklendiği Türkiye'deki en büyük Bütçe Planlama ve Konsolidasyon (SAP BPC) projelerinden biridir. Vektora SAP’nin bir çok çözümünde önemli referans projeler hayata geçirmeye devam etmektedir” dedi.
 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım