Haberler5 Farklı Alanda "SAP Recognized Expertise" Sertifikası
 
 
 
Haberler  
SAP NOW Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda
 
5 Farklı Alanda "SAP Recognized Expertise" Sertifikası
24 Kasım 2015

Vektora, 2015 yılı Kasım ayında SAP Business one, SAP Business Intelligence, SAP CRM ve SAP HCM çözümleri alanında ayrıca başarılı SAP TPM projeleriyle başvurduğu “Consumer Products (Tüketim Ürünleri)” sektörü kategorisinde SAP iş ortaklarının uzmanlıklarıyla elde ettikleri “SAP Recognized Expertise” sertifikasının sahibi oldu.

SAP Recognized Expertise SAP’nin iş ortaklarına belirli koşulları yerine getirmek şartıyla  verdiği ve her yıl yenilenen bir uzmanlık sertifikasıdır. SAP’nin gerekli gördüğü koşullar arasında gerçekleştirilmiş başarılı projeler ve sertifikalı danışmanlara sahip olmak bulunuyor.  SAP iş ortakları, referans projeler ve sertifikalı danışman bilgileri ile SAP’ye ilgili sitem üzerinden başvuruyor ve SAP’nin değerlendirmeleri sonucunda gerekli kriterleri sağladığı SAP tarafından kabul edilen SAP iş ortakları bu sertifikaya sahip olabiliyor.

REX sertifikası, SAP projeleri gerçekleştirmek isteyen işletmelerin SAP iş ortakları arasında seçim yapmalarına yardımcı oluyor ve SAP iş ortakları için özel bir referans niteliği taşıyor.

VEKTORA, SAP Business One alanında Türkiye’de REX Sahibi İlk ve Tek iş Ortağı

Vektora, SAP’nin Business One partneri olarak SAP Business One çözümünde hayata geçirdiği başarılı projeler ve sahip olduğu sertifikalı danışmanlar ile gerekli şartları sağlayarak SAP Recognized Expertise sertifikasının sahibi olan Türkiye’deki ilk SAP iş ortağı oldu.
SAP’nin kobilere yönelik çözümü olan  Business One çözümünde Türkiye’de proje gerçekleştiren sayılı SAP iş ortağı arasında bulunan Vektora, bugün 10 kişilik bir B1 ekibe sahip ve her geçen gün kadrosunu genişletiyor.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım