Vektora’nın da sponsorları arasında bulunduğu Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi 4 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Detaylar için    >>

SAP Forum Ankara Gerçekleşti

HR 2016’dan Kalanlar

Yeni Mezunlar İçin Vektora’da Çalışma Fırsatı

SAP Forum Ankara, 10 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel’de gerçekleşti. Etkinlik, dijital dönüşüm çağında geleceğini yeniden şekillendirmek isteyen kurum ve şirketler için de yenilikçi bir platform oluşturdu.Vektora, SAP Forum Ankara’da SAP SSM sunumuyla yer aldı.

Vektora SAP HCM Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, HR2016 sonrası SAP İnsan Kaynakları Uygulamalarının geleceğini yazdı. S/4HANA, İnsan Kaynakları ve Buluta Geçiş ile ilgili bir çok önemli gelişmeyi blog yazısında ele aldı.Adak: "2025 yılında SAP’de insan kaynaklarında tek alternatif SuccessFactors olacak."

Vektora, danışmanlık dünyasına adım atmak isteyen yeni mezunlar için önemli iş fırsatı sunuyor. SAP veya Microsoft danışmanı olmak isteyen yeni mezunlar kariyer.net veya vektora.com
adresinden başvuru yapabilirler.
Detaylar İçin Detaylar İçin Detaylar İçin

Vektora, SAP Forum Dergisi'nde

SAP Forum Dergisi Mart 2016 sayısında, Vektora’nın yeni adım attığı sektörlerdeki önemli projelerini ve perakende sektörüne özel çözümlerini Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin anlattı.

Detaylar İçin
Bulut Bilişimin Gelişimi ve Kamu Sektörü için Önemi

Vektora’nın İş Geliştirme ve Proje Yönetim Ofisinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, Bulut Bilişimin gelişimini, avantajlarını ve kamu sektörü için önemini blog yazısında paylaştı. Demirbaş: "Kamu kuruluşlarının daha hızlı ve verimli hizmet gerçekleştirebilmelerinin yolu yüksek teknolojiden geçiyor."

Detaylar İçin
Büyükdere Cad. Pekintaş İş Merkezi No:32 Kat: 8 34381 Mecidiyeköy / İstanbul - Türkiye
T. +90 212 274 4145- F. +90 212 274 3964
info@vektora.com     www.vektora.com
/ Vektora / Vektora / Vektora / Vektora