Garenta SAP ERP ve SAP CRM projesi canlı kullanımda!

Detaylar için    >>

SAP İnovasyon Forum 31 Mayıs Salı Günü!

SAP Perakende Zirvesi Gerçekleşti

Vektora, Müşteri Hizmetleri Zirvesi'ndeydi

SAP İnovasyon Forum 2016, 31 Mayıs Salı günü Rumeli Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek. Vektora'nın SAP Strateji Yönetimi sunumuyla yer alacağı SAP İnovasyon Forum'da, üretimden insan kaynaklarına, tedarik zincirinden iş akışlarına kadar en yeni SAP çözümleri, katılımcılarla buluşacak.

Vektora'nın "Altın Sponsor" olarak yer aldığı SAP Perakende Zirvesi, 10 Mayıs 2016 Salı günü The Grand Tarabya Hotel İstanbul'da gerçekleşti.Vektora Zirve'de, alan yönetiminde ve kira sözleşmelerinde tek mekezden  yönetim sağlayan  SAP Real Estate Management (SAP Gayrimenkul Yönetimi) sunumuyla yer aldı.

Nice Medya tarafından 4. kez düzenlenen  Call Center Müşteri Hizmetleri Zirvesi, 4 Mayıs Çarşamba günü Steigenberger Maslak Otel’de gerçekleşti. Vektora'nın  SAP Cloud For Customer (SAP C4C) çözümüyle yer aldığı etkinlikte, C4C sunumu büyük ilgi gördü.
Detaylar İçin Detaylar İçin Detaylar İçin

HR2016 Viyana, Yaklaşıyor!

Yılın en büyük İnsan Kaynakları  etkinliği SAPinsider's HR Avrupa Konferansları kapsamında düzenlenen  HR2016 Viyana, bu yıl 20-22 Haziran tarihlerinde  Avusturya'nın Viyana kentinde gerçekleşecek. 2015 yılından bu yana HR2016 konferanslarında konuşmacı olarak yer alan Vektora SAP HCM Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, bu yıl HR2016’da üç farklı sunumla yer alacak.

Detaylar İçin
Hızlı, Basit ve Güvenli Strateji Yönetimi: SAP SSM

Doğru strateji planlarıyla, günümüz dünyasının değişen koşullarına uyum sağlayarak riskleri yönetmek, kurum önceliklerini etkin bir şekilde belirlemek ve kurum performansını doğru verilerle ölçmek giderek önem kazanıyor. Vektora SAP İnovayon Forum'da, kurumlara strateji planlarını yapmalarında ve bu planlar çerçevesinde kurumların hedeflerine uygun hareket edip etmediklerini izlemelerinde çok önemli kolaylıklar sağlayan SAP Strateji Yönetimi çözümünü anlatıyor. 

Zirve ajandasını inceleyin

Hemen kaydınızı yaptırın

Büyükdere Cad. Pekintaş İş Merkezi No:32 Kat: 8 34381 Mecidiyeköy / İstanbul - Türkiye
T. +90 212 274 4145- F. +90 212 274 3964
info@vektora.com     www.vektora.com
/ Vektora / Vektora / Vektora / Vektora