Hayat Kimya, SAP TPM Projesi için Vektora’yı Tercih Etti!

Detaylar için    >>

Vektora'dan İnanılmaz "REGAL" Bir Hareket: Regal E-ticaret Sitesi Canlı Kullanımda!

VEKTORA, SAP BO 4.2 Upgrade Projelerinde Hızla İlerliyor

Vektora, SAP İnovasyon Forum'daydı

Vektora, 2015 yılı Aralık ayında Zorlu Grubu’nun elektronik ve beyaz eşya markası olan Regal için başladığı E-Ticaret Web Sitesi projesini 2016 yılı Mayıs ayında canlı kullanıma aldı. Projede Vektora e-ticaret çözümüile birlikte SAP ERP ve CRM entegrasyonları yer aldı. HemSAP’nin hem Microsoft’un gold iş ortağı olan Vektora, kendi danışman kadrosu ile gerçekleştirdiği bu proje ile her iki yazılım devinin de iş ortağı olma farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

SAP BusinessObjects Business Intelligence 4.2 sistemini canlı kullanıma açılmadan önce test etmek ve değerlendirmek için oluşturulan Beta testing programına Türkiye'den katılan tek SAP iş ortağı olan Vektora, bu konudaki deneyimini upgrade (versiyon yükseltimi) projeleriyle müşterilerine aktarıyor.

Vektora, 31 Mayıs Salı günü Rumeli Sergi Sarayı'nda gerçekleşen SAP İnovasyon Forum’daydı. Vektora’nın SAP SSM sunumunun yoğun ilgi gördüğü etkinlikte, Teknoloji Devi Vestel’in, saha servis süreçlerinin yönetimi için Vektora ile birlikte gerçekleştirdiği SAP Mobil projesiyle aldığı “Mobil Dönüşüm Ödülü” dikkat çeken ayrıntılar arasındaydı.
Detaylar İçin Detaylar İçin Detaylar İçin

Vektora BThaber Son Sayısında!

Vektora Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Turgay Piyadeoğlu, Bthaber son sayısında perakende sektörünün dijitalleşmesi hakkında önemli değerlendirmelerde ve önerilerde bulundu.

Detaylar İçin
SAP HR Yol Haritanızı Belirlediniz mi?

Vektora SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, 13 yıllık mesleki deneyimi ile birlikte yurt dışı SAP Insider's HR konferanslarından edindiği bilgileri, SAP HR yol haritanızı belirlemenize yardımcı olmak için sizlerle paylaşıyor. SAP kullanıcısı olan veya SAP'ye geçmeyi düşünen firmalar için SAP’nin mevcut HR fonksiyonalitesinin detayları ve yerleşik sistemden SuccessFactors'e geçmek isteyen firmalar için buluta geçiş stratejileri konusunda merak ettiğiniz tüm soruların yantlarını Dilek Adak'tan almak için, görüşme taleplerinizi marketing@vektora.com adresine iletebilirsiniz.

Detaylar İçin

Büyükdere Cad. Pekintaş İş Merkezi No:32 Kat: 8 34381 Mecidiyeköy / İstanbul - Türkiye
T. +90 212 274 4145- F. +90 212 274 3964
info@vektora.com     www.vektora.com
/ Vektora / Vektora / Vektora / Vektora