Vektora, SAP Forum İstanbul'un Altın Sponsoru!

Detaylar

Ortadoğu Rulman Sanayi'nin S/4HANA ile Büyük Dijital Dönüşümü

Gram Games ve Vektora'dan Başarılı SAP Business One Projesi

Türkiye’nin en önemli üretim şirketlerinden birisi neden SAP dedi, S/4HANA kararını nasıl verdi, tüm süreçlerini SAP’ye nasıl taşıdı, ne zorluklar yaşadı ve bunları nasıl aştı?  Vektora danışmanlığında gerçekleşen ve üretim sektöründe Türkiye’nin ilk S/4HANA projelerinden olan Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) SAP S/4HANA ERP projesini, ORS Üretim Planlama Müdürü ve SAP Program Yöneticisi Dr. Alptekin Demiray anlattı. Demiray,SAP Forum İstanbul'da başarı hikayesi olarak anlatacağı proje ile ilgili görüşlerini forum öncesi bizimle paylaştı.

1010! ve Merged! isimli mobil oyunların geliştiricisi, oyunları ile dünyanın 200 ülkesinde 85 milyondan fazla oyunsevere ulaşan Gram Games, artık yoluna yazılım devi SAP'nin KOBİ'lere yönelik ERP çözümü SAP Business One ile devam ediyor. 2012 yılından bu yana oyun sektöründe yer alan Gram Games’in CFO’su Onur Baylan ile Vektora danışmanlığında gerçekleştirdikleri ve 2016 Ağustos ayında canlı kullanıma alınan SAP Business One projesini konuştuk. Baylan, Vektora ile keyifli bir proje süreci geçirdiklerini ve proje sonuçlarının beklentilerini karşıladığını belirtti.
Detaylar Detaylar

Araç Kiralamada SAP CRM ile Dijital Dönüşümün Hikayesi: Garenta

Vektora’nın SAP Forum İstanbul’da müşteri ağzından dinleme fırsatı sunacağı projelerinden biri de yeni nesil araç kiralama markası Garenta bünyesinde gerçekleştirdiği ve geçtiğimiz Mayıs ayında canlı kullanıma aldığı Garenta “Kısa Dönem Kiralama” projesi. Vektora, SAP ERP, CRM, mobil, Vektora e-ticaret çözümü ve garenta.com.tr’nin yeniden yapılandırılmasını içeren bu çok özel kiralama projesini katılımcılarla buluşturacak. Garenta’nın SAP CRM üzerinde yapılan özel çalışmayla müşterilerine dinamik fıyatlandırmayı nasıl sunduğu ve farklı müşteri kanallarını merkezi olarak nasıl yönetebildiği ve daha bir çok önemli ayrıntıyı SAP Forum İstanbul’da Garenta Kısa Dönem Kiralama Yöneticisi Yutkun Tok paylaşacak.Sunum 15:30-15:55 saatleri arasında Beylerbeyi 1 salonunda gerçekleşecek.

SAP Forum İstanbul Kayıt
Dünyada B1 ile Yapılan KOBİ'lere Yönelik ilk Akaryakıt Çözümü

Ece Petrol, Vektora’nın geliştirdiği ve akaryakıt sektörünün tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren SAP Business One akaryakıt çözümüSAP Forum İstanbul'da anlatıyor. Ece Petrol'de gerçekleştirilen SAP B1 akaryakıt çözümü kapsamında geliştirilmiş parekande satışları, ticari ( toptan) satışlar, taşıt tanıma satışları ve market çözümünün tüm ayrıntılarını bu sunumda bulabilirsiniz. E-devlet ile tam entegre çalışan, anlık karlılık ve sürekli envanteri içeren, dünyada B1 ile gerçekleştirilmiş ve sektörel dikey çözümler noktasındaki tek B1 çözümü, saat: 11:20-11:45 Deneyim Sahnesi 2'de katılımcıları bekliyor.

SAP Forum İstanbul Kayıt
Büyükdere Cad. Pekintaş İş Merkezi No:32 Kat: 8 34381 Mecidiyeköy / İstanbul, Türkiye
T: +90 212 274 4145 - F: +90 212 274 3964
info@vektora.com     www.vektora.com
/ Vektora / Vektora / Vektora / Vektora