Vektora, 5 Farklı Alanda "SAP Recognized Expertise" Sertifikası" Almaya Hak Kazandı

Detaylar için    >>
Vektora’dan İş Analitikleri Alanında Önemli İş Ortaklığı SAP Kalite Ödüllerinde Altın Madalya, SAP TPM Projesiyle Sütaş’ın

SAP Forum Istanbul 2015 , Vektora Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti

Daha geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermek ve müşterilerine daha fazla katma değer sağlamak amacıyla yeni iş ortaklıkları kuran Vektora, iş analitikleri ve teknolojileri alanında dünyanın önde gelen firmalarından GB&Smith ile işbirliği anlaşmasına imza attı. Türkiye’nin sevilen süt ve süt ürünleri markası SÜTAŞ, Vektora’nın deneyimli CRM/TPM kadrosu ve SAP Servis işbirliği ile gerçekleştirdiği SAP TPM Projesiyle SAP Kalite Ödülleri İş Dönüşümü Kategorisinde Altın Madalya kazandı. Vektora'nın ana sponsoru olduğu ve bu yıl 19.'su düzenlenen yılın en önemli BT etkinliği SAP Forum İstanbul, 15 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Türkiye'nin önde gelen holdinglerinin CIO'larını bir panelde buluşturan Vektora, müşteri başarı hikayeleri, sunumları ve stant etkinlikleriyle akıllarda iz bıraktı.
Detaylar İçin Detaylar İçin Detaylar İçin

Başarılı Dijital Dönüşüm Projelerinin Doğru Adresi

Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin, SAP Forum dergisi son sayısında yer aldı.Vektora’nın önemli referans projelerinden bahseden Şahin, Vektora’nın dijitalleşen dünyanın değişen ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilen bir danışmanlık firması olduğunun altını çizdi.
Detaylar İçin
Vektora’dan Türkiye’nin Önde Gelen Holdinglerinde Referans Projeler
Boyner Holding Omnichannel Perakende & Teknoloji Direktrü Sedat Yıldırım, Zorlu Holding CIO’su Murat Zeren ve Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformu hepsiburada.com IT Direktörü Gürkan Coşkuner Vektora ile gerçekleştirdikleri projeleri anlattılar.
Detaylar İçin
Büyükdere Cad. Pekintaş İş Merkezi No:32 Kat: 8 34381 Mecidiyeköy / İstanbul - Türkiye
T. +90 212 274 4145- F. +90 212 274 3964
info@vektora.com     www.vektora.com
/ Vektora / Vektora / Vektora / Vektora